Kültür ve Sanat

Tim Burton, Yeni The Addams Family Dizisini Yönetebilir

Tim Burton, daha önce hem televizyonda hem sinemada beğeni kazanan versiyonlarıyla izleyici karşısına çıkan The Addams Family’nin dizi uyarlamasını yönetebilir.

Gotik korku, fantezi ve komedi türlerini başarıyla harmanlayan, birbirinden farklı ve ilginç karakterleri bünyesinde barındıran The Addams Family, yıllar içinde birçok farklı uyarlamayla izleyici karşısına çıktı. 1960’lı yıllarda yayınlanan kült televizyon dizisiyle beraber 90’lı yıllarda Barry Sonnenfeld’in yönettiği iki filmle beyazperdede kendisine yer bulan The Addams Family, geçtiğimiz yıl animasyon türündeki yeni bir uyarlamayla sinemalarımıza konuk olmuştu.


Aradan geçen bir yıldan sonra The Addams Family yeniden aramıza katılmaya hazırlanıyor. Eğer anlaşma gerçekleşirse Tim Burton bu proje sayesinde kariyerinde ilk defa live-action dizi uyarlamasına imza atacak. Tim Burton’dan çıkacak Addams Family uyarlamasının nasıl karşılanacağı merak konusu.

Öte yandan günümüzde geçecek olan dizi, hikâyeyi Wednesday Addams karakterinin bakış açısından anlatacak. Addams ailesinin en psikopat karakterini merkezine alan dizinin senaryosunu ise Smallville’ın yaratıcıları Alfred Gough ve Miles Millar kaleme alacak. Sabırsızlıkla beklediğimiz diziyle ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu