Thue Ersted Rasmussen, The Witcher kadrosundan ayrıldı

Takip Et:
Thue Ersted Rasmussen, The Witcher kadrosundan ayrıldı
Thue Ersted Rasmussen, The Witcher kadrosundan ayrıldı

Oyun ve olağanüstü edebiyat dünyasının popüler adlarından olan The Witcher’ın dizi adapte etmesi, geçen yıl Netflix’te yayımlanmış ve büyük bir kitleye erişmişti. Dizinin 2. sezonu için coşkulu bekleyiş sürerken aynı zamanda çekimleri de devam ediyor. Bugün ise yeni sezon ile alakalı bir gelişme yaşandı.

Yeni sezon oyuncu kadrosunda yaşanan farklılığa göre, dizideki tesirli büyü eforlarına sahip Witcher Eskel adlı karakteri canlandıran “Thue Ersted Rasmussen” dizinin kadrosundan dağıldı.

The Witcher

Thue Ersted Rasmussen, The Witcher’dan neden dağıldı?

Thue Ersted Rasmussen, tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını sebebiyle çekimlerin lüzumlu olarak durdurulmasından evvel kendi sahnelerini sürüklemeye başlamıştı.
Witcher Eskel karakterini, Thue Ersted Rasmussen yerine “Wildlings”, “Oh, Ramona!” ve “Victoria” gibi yapımlarda rol almış olan “Basil Eidenbenz” canlandıracak. Eidenbenz’in şimdiden büyük sahneleri sürüklemeye başladığı ifade ediliyor.

Rasmussen, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“The Witcher’dan ayrılmam vicdan burkucu.
Dizi hayranlarına ve yapım takımına prodüksiyonun geri kalanı için iyi kısmetler diliyorum. Eminim ki 2. sezon çok iyi geçecek ve şimdi diziyi bir “Witch” olarak değil bir hayran olarak izleyeceğim.”

.