The Witcher 3. sezonu geliyor

Takip Et:
Thue Ersted Rasmussen, The Witcher kadrosundan ayrıldı
Thue Ersted Rasmussen, The Witcher kadrosundan ayrıldı

Oyun ve inanılmaz edebiyat dünyasının popüler adlarından olan The Witcher’ın dizi adapte etmesi, geçen sene Netflix’te yayımlanmış ve büyük bir kitleye erişmişti. Dizinin 2. sezonu için coşkulu bekleyiş sürerken aynı zamanda çekimleri de devam ediyor. Bugün ise yeni sezon ile alakalı bir gelişme yaşandı.

Şu anda 2. sezon çekimleri devam etmekte olan The Witcher dizisi, 3. sezon onayını da aldı. Onay haberi, Netflix tarafından duyuruldu.

the witcher

The Witcher mevzusu

Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların mahlukatlardan daha makûs olabildiği bu dünyada yaşamaya çalışmaktadır ancak mukadderat, onun eforlu bir büyücüyle ve riskli bir gizem gizleyen genç bir prensesle yollarının kesişmesini sağlar.
Dizideki tesirli büyü eforlarına sahip Witcher Eskel adlı karakteri canlandıran “Thue Ersted Rasmussen” adlı oyuncunun, dizinin kadrosundan parçaladığını açıklamıştı.

The Witcher

The Witcher’ın 2. sezonu ne zaman?

Netflix, ilk sezonu geçen yıl 20 Aralık’ta yayımlanan The Witcher’ın elde edeceği galibiyetten o kadar emindi ki dizinin ikinci sezon onayını daha ilk sezon yayımlanmadan evvel vermişti.
Bugünlerde tekrar sete çıkması beklenen The Witcher’ın ikinci sezonu, büyük olasılıkla 2021’in ilk yarısında bitirilmiş olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.