The Witcher 2. sezonundan Yennefer’lı görseller yayımlandı

Takip Et:
The Witcher 2. sezonundan Yennefer’lı görseller yayımlandı
The Witcher 2. sezonundan Yennefer’lı görseller yayımlandı

Oyun ve olağanüstü edebiyat dünyasının popüler adlarından olan The Witcher’ın dizi adapte etmesi, geçen yıl Netflix’te ya

Oyun ve olağanüstü edebiyat dünyasının popüler adlarından olan The Witcher’ın dizi adapte etmesi, geçen yıl Netflix’te yayımlanmış ve büyük bir kitleye erişmişti. Dizinin 2. sezonu için coşkulu bekleyiş sürerken aynı zamanda çekimleri de devam ediyor. Bugün ise yeni sezon ile alakalı bir gelişme yaşandı.

Şu anda 2.
Yayımlanan görsellerde, dizide Anya Chalotra tarafından canlandırılan “Yennefer” karakterini bakıyoruz.

The Witcher

The Witcher mevzusu

Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların mahlukatlardan daha makûs olabildiği bu dünyada yaşamaya çalışmaktadır ancak mukadderat, onun eforlu bir büyücüyle ve riskli bir gizem gizleyen genç bir prensesle yollarının kesişmesini sağlar.
Dizideki tesirli büyü eforlarına sahip Witcher Eskel adlı karakteri canlandıran “Thue Ersted Rasmussen” adlı oyuncunun, dizinin kadrosundan parçaladığını açıklamıştı. Ayrıca dizinin Netflix tarafından 3. sezon onayını aldığını da dinlemiştik.

The Witcher

The Witcher’ın 2.
Netflix’in de varsayım ettiği gibi büyük bir popülerlik yakalayan yapım, şubat ayında çekimlerine başlamış ancak pandemi sebebiyle mart ayında ara vermişti. Bugünlerde tekrar sete çıkması beklenen The Witcher’ın ikinci sezonu, büyük olasılıkla 2021’in ilk yarısında bitirilmiş olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.