The Witcher 2. sezonundan ilk görseller geldi

Takip Et:
The Witcher 3. sezonu geliyor
The Witcher 3. sezonu geliyor

Oyun ve mucizevi edebiyat dünyasının popüler adlarından olan The Witcher’ın dizi adapte etmesi, geçen yıl Netflix’te yayımlanmış ve büyük bir kitleye erişmişti. Dizinin 2. sezonu için coşkulu bekleyiş sürerken aynı zamanda çekimleri de devam ediyor. Bugün ise yeni sezon ile alakalı bir gelişme yaşandı.

Şu anda 2. sezon çekimleri devam etmekte olan The Witcher dizisinin yeni sezonundan ilk resimler paylaşıldı.

The Witcher

The Witcher mevzusu

Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların mahlukatlardan daha makûs olabildiği bu dünyada yaşamaya çalışmaktadır ancak mukadderat, onun eforlu bir büyücüyle ve riskli bir gizem gizleyen genç bir prensesle yollarının kesişmesini sağlar.
Dizideki tesirli büyü eforlarına sahip Witcher Eskel adlı karakteri canlandıran “Thue Ersted Rasmussen” adlı oyuncunun, dizinin kadrosundan böldüğünü açıklamıştı. Ayrıca dizinin Netflix tarafından 3. sezon onayını aldığını da dinlemiştik.

The Witcher

The Witcher’ın 2.
Netflix’in de varsayım ettiği gibi büyük bir popülerlik yakalayan yapım, şubat ayında çekimlerine başlamış ancak pandemi sebebiyle mart ayında ara vermişti. Bugünlerde tekrar sete çıkması beklenen The Witcher’ın ikinci sezonu, büyük olasılıkla 2021’in ilk yarısında bitirilmiş olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.