The Walking Dead filmi sinemalarda yayımlanacak

Takip Et:
The Walking Dead filmi sinemalarda yayımlanacak
The Walking Dead filmi sinemalarda yayımlanacak

Rick Grimes’e odaklanması tasarlanan “The Walking Dead” filmi hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Yeni duyurulan gelişmeye göre Andrew Lincoln‘ın canlandırdığı “Rick Grimes” karakterine odaklanacak film, salgına karşın dijital platformlarda değil sinemalarda boy gösterecek. The Walking Dead’in baş kreatif mesulü Scott Gimple, tasarılarının filmi sinemalarda yayımlamak olduğunu ancak bunu sadece tehlikesiz bir ortam oluştuğunda yapacaklarını açıkladı.

Bu ayın başlarında, uzun zamandır devam eden dizinin 11.
Ayrıca dizinin merakla beklenen 10. sezon finalinin, tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi yaratmış olan Koronavirüs salgını sebebi ile 4 Ekim 2020 tarihinde yayımlanacağını da öğreniyoruz.

The Walking Dead

The Walking Dead spinoff’u geliyor

2018 senesinde uzun zamandır devam eden diziden dağılmış olan Andrew Lincoln, daha önceki karakterinin yer aldığı bir Walking Dead spin-off’unun çalışmalarda olduğunu açıkladı.
Lincoln, bu açıklamasında şu sözleri kullandı:

“Tek dinlediğim, ‘Geri dön Rick’ oldu. Çok acıklıydı. Döndüm ve yalnızca ‘Üzerinde çalışıyoruz.’ dedim. İşte size de yanıtım bu, üzerinde çalışıyoruz. “

Şu an için Daryl Dixon ve Carol Peletier‘e odaklanan başlıksız bir TV projesi ile beraber birkaç yan projeye de pozitif bakıldığını öğreniyoruz.