The Undoing dizisinden ilk poster yayımlandı

Takip Et:
The Undoing dizisinden ilk poster yayımlandı
The Undoing dizisinden ilk poster yayımlandı

Jean Hanff Korelitz’in 2014 senesinde yayımlanan romanından adapte edilen mini dizi “The Undoing“, HBO kanalında yayımlanacak. Bugün ise ünlü adları bir araya getiren mini dram dizisinden ilk afiş paylaşıldı. Rejisör koltuğunda Susanne Bier oturan dizinin senaryosu ise David E. Kelley tarafından kaleme alınıyor.

The Undoing

The Undoing mevzusu

Grace Kidman ve Jonathan Fraser Hugh Grant, kendileri için istedikleri tek yaşamı yaşıyorlardır.
Grace, bir yaşamı dağıtmalı ve çocuğu Noah Jupe ile ailesi için başka bir yaşam yaratmalıdır.

25 Ekim 2020 tarihinde izleyici ile buluşacak olan dizinin başrollerinde; “Big Little Lies”, “Eyes Wide Shut”, “Moulin Rouge” ve “Bombshell” gibi yapımlarda bulunmuş Nicole Kidman; “Four Weddings and a Funeral”, “Love Actually” ve “Two Weeks Notice” yapımlarında boy göstermiş Hugh Grant; “Wonder” ve “A Quiet Place” yapımlarında yer almış çocuk oyuncu Noah Jupe; “The Hunger Games” ve “The Leisure Seeker” gibi yapımlarda yer almış Donald Sutherland bulunuyor.

Aynı zamanda kadroda; Édgar Ramírez, Lily Rabe, Matilda De Angelis, Noma Dumezweni, Ismael Cruz Córdova gibi adlar da yer almakta.

25 Ekim Pazar günü HBO kanalında izleyici ile buluşacak olan film ile alakalı yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.