Kültür ve Sanat

The Mandalorian’ın Heyecanla Beklenen 2. Sezonundan Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

The Mandalorian’ın coşkuyla beklenen 2. sezonundan yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı. The Mandalorian 2. sezon, 30 Ekim’de izleyici ile buluşacak.

Star Wars kâinatında geçen ilk live-action dizi olan The Mandalorian, geçen yıl Disney’in yeni açılan dijital platformu Disney+‘ta izleyici ile buluştu. Iron Man, The Jungle Book, The Lion King yine çevrimi gibi filmlerin rejisörü olan Jon Favreau‘nun yaratıcısı olduğu dizi, ilk sezonuyla izleyicilerin alkışını kazanmayı başarırken, baktığı büyük alakayla Disney+’ın süratli yükselişine de liderlik etti.

Jango ve Boba Fett gibi Mandalorianlı bir savaşçı olan yalnız bir silahşorun serüvenlerini anlatan dizi, yakaladığı bu zaferle kısa müddette 2.
Zaman kaybetmeden 2. sezon için hazırlıklara başlayan yapım takımı, tüm dünyada prodüksiyonların durmasına neden olan koronavirüs salgını patlak vermeden evvel 2. sezonun çekimlerini bitirdi. Bu da dizinin tasarlandığı gibi ekim ayında izleyici ile buluşmasının önünü açtı.

Daha önceki zamanlarda yapılan açıklamayla 30 Ekim’de ekranlara döneceği duyurulan The Mandalorian’ın yeni sezonu için coşkulu bekleyişimiz sürerken, 2. sezondan yeni bir tanıtım fragmanı daha yayınlandı.

The Mandalorian 2.
sezonda bu düzeyin değişik köşelerinden beğenilen karakterleri bir araya getirerek Star Wars hayranlarının kaçırmaması gereken bir sezona imza atacak gibi görünüyor.

Çünkü sevilen dizinin 2. sezonunda Boba Fett, Bo-Katan Kryze ve Ahsoka Tano gibi karakterler de hikâyeye dâhil olacak. Boba Fett’e bir kere daha Temuera Morrison hayat verirken, Bo-Katan Kryze’ı animasyon dizilerinden karaktere sesiyle yaşam veren Katee Sackhoff canlandıracak.
sezonda yer alacak. Henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da, Ahosaka Tano’ya Rosario Dawson‘ın yaşam vermesi bekleniyor.

Pedro Pascal‘ın Mando rolüyle geri döneceği 2. sezonda Gina Carano, Carl Weathers ve Giancarlo Esposito da ilk sezondaki rolleriyle yine izleyici karşısına çıkacak.

Kaynak: ScreenRant

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu