The Mandalorian’ın 2. Sezonundan Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Takip Et:
Ekim Ayında İzleyici ile Buluşacak 10 Dikkat Çekici Dizi
Ekim Ayında İzleyici ile Buluşacak 10 Dikkat Çekici Dizi

The Mandalorian’ın heyecanla beklenen 2. sezonundan yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı. The Mandalorian 2. sezon, 30 Ekim’de izleyici ile buluşacak.

Star Wars evreninde geçen ilk live-action dizi olan The Mandalorian, geçtiğimiz yıl Disney’in yeni açılan dijital platformu Disney+‘ta izleyici ile buluştu. Iron Man, The Jungle Book, The Lion King yeniden çevrimi gibi filmlerin yönetmeni olan Jon Favreau‘nun yaratıcısı olduğu dizi, ilk sezonuyla izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarırken, gördüğü büyük ilgiyle Disney+’ın hızlı yükselişine de öncülük etti.

Jango ve Boba Fett gibi Mandalorianlı bir savaşçı olan yalnız bir silahşorun maceralarını anlatan dizi, yakaladığı bu başarıyla kısa sürede 2. Zaman kaybetmeden 2. sezon için hazırlıklara başlayan yapım ekibi, tüm dünyada prodüksiyonların durmasına neden olan koronavirüs salgını patlak vermeden önce 2. sezonun çekimlerini tamamladı. Bu da dizinin planlandığı gibi ekim ayında izleyici ile buluşmasının önünü açtı.

Önümüzdeki günlerde izleyici ile buluşacak 2. sezon için tanıtım çalışmalarına hız veren Disney, dün akşam oynanan NFL karşılaşmasının televizyon yayını sırasında diziden yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı. Sezon, 30 Ekim’de İzleyici ile Buluşacak

The Mandalorian ile Star Wars evreninin son yıllardaki en başarılı işine imza atan Jon Favreau, 2. sezonda bu evrenin farklı köşelerinden sevilen karakterleri bir araya getirerek Star Wars hayranlarının kaçırmaması gereken bir sezona imza atacak gibi görünüyor.

Zira sevilen dizinin 2. Boba Fett’e bir kez daha Temuera Morrison hayat verirken, Bo-Katan Kryze’ı animasyon dizilerinden karaktere sesiyle hayat veren Katee Sackhoff canlandıracak. Bo-Katan Kryze’ın yanı sıra Star Wars’un animasyon dizileriyle tanınan bir diğer karakter olan Ahsoka Tano da 2. sezonda yer alacak. Henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da, Ahosaka Tano’ya Rosario Dawson‘ın hayat vermesi bekleniyor. Pedro Pascal‘ın Mando rolüyle geri döneceği 2. sezonda da kamera arkasında Jon Favreau’ya Dave Filoni ve Rick Famuiyawa eşlik ediyor. Sekiz bölümden oluşan The Mandalorian 2. sezon, 30 Ekim’de başlayacak.

Kaynak: Star Wars

.