The Mandalorian 3. sezon ne zaman?

Takip Et:
The Mandalorian 3. sezon ne zaman?
The Mandalorian 3. sezon ne zaman?

Star Wars cihanında geçen ilk live-action dizi olan The Mandalorian, geçen sene Disney’in yeni açılan dijital platformu Disney+‘ta izleyici ile buluşmuştu. Star Wars hayranları tarafından oldukça hoşlanılan dizinin 2. sezonu, izleyiciler tarafından coşkuyla beklenirken 3. sezon tarihi de merak ediliyor. Bugün ise 3. sezon ile alakalı bir açıklama yapıldı.

The Mandalorian

The Mandalorian dizisinin 3.
sezon çalışmalarına yeni başlandığı dönemde zati 3. sezon onayını almayı başarmıştı. Bunun ile beraber de hayranlar yeni sezonun ne zaman geleceğini merak ediyordu. Bugün ise bu mevzu hakkında bir açıklamada bulunuldu.

Yapılan açıklamaya göre 2. sezonu “30 Ekim 2020” tarihinde Disney+’taki yerini alacak dizinin 3. sezonunun çekimlerine ise bulunduğumuz sene bitmeden başlanacak. Ayrıca 3. sezonunun, 2021 ile 2022 seneleri arasında izleyiciler ile buluşacağı da duyuruldu.

The Mandalorian

The Mandalorian 2.
Aynı zamanda 2. sezon ile beraber “Baby Yoda” karakterinin geçmişine de değinilmesi bekleniyor.

Pedro Pascal‘ın, Mando rolüyle geri döneceği 2. sezonda; Gina Carano, Carl Weathers ve Giancarlo Esposito da ilk sezondaki rolleriyle yine izleyici karşısına çıkacak.
Boba Fett karakterine Temuera Morrison yaşam verirken Bo-Katan Kryze’ı ise Katee Sackhoff canlandıracak. Bo-Katan Kryze gibi Star Wars’un animasyon dizileriyle tanınan bir öbür karakter olan Ahsoka Tano da 2. sezonda yer alacak. Henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da Ahsoka Tano karakterini Rosario Dawson‘ın canlandırması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.