Kültür ve Sanat

The Mandalorian 2. sezonundan yeni bir fragman yayımlandı

Star Wars âleminde geçen ilk live-action dizi olan The Mandalorian, geçtiğimiz sene Disney’in yeni açılan dijital platformu Disney+‘ta izleyici ile buluşmuştu. Star Wars hayranları tarafından oldukça beğenilen dizinin merakla beklenen 2. sezonundan yeni bir fragman yayımlandı.

The Mandalorian

Pedro Pascal‘ın, Mando rolüyle geri döneceği 2.
Ayrıca diziye birkaç yeni karakter ilave edilecek.

Yeni sezonda kadroya Boba Fett, Bo-Katan Kryze ve Ahsoka Tano karakterleri dahil olacak. Boba Fett karakterine Temuera Morrison yaşam verirken Bo-Katan Kryze’ı ise Katee Sackhoff canlandıracak. Bo-Katan Kryze gibi Star Wars’un animasyon dizileriyle tanınan bir değişik karakter olan Ahsoka Tano da 2. sezonda yer alacak. Henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da Ahsoka Tano karakterini Rosario Dawson‘ın canlandırması bekleniyor.

The Mandalorian 2.
sezon onayı almayı başarmıştı. Zaman kaybetmeden 2. sezon için hazırlıklara başlayan yapım takımı, tüm dünyada prodüksiyonların durmasına neden olan Koronavirüs salgınının ortaya çıkmasından evvel 2. sezonun çekimlerini bitirmişti. Bu da dizinin tasarlandığı gibi ekim ayında izleyici ile buluşmasının önünü açtı. Dizinin yeni sezonu 30 Ekim’de izleyiciler ile buluşacak.

Dizinin yeni sezonundan yayımlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan seyredebilirsiniz.