Kültür ve Sanat

The Kissing Booth 3 ne zaman? Netflix duyurdu!

İlki 2018 yılında, ikincisi ise geçtiğimiz aylarda yayınlanan Netflix filmi “The Kissing Booth”, devam filmi ile sinemaseverlerin beğenisine sunulacak. Başrollerinde; Joey King, Joel Courtney ve Jacob Elordi‘nin yer aldığı film, Netflix’in sevilen gençlik filmleri arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz aylarda, Netflix’in resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan bir video ile serinin üçüncü filminin, 2021 yılının yaz aylarında Netflix kütüphanesindeki yerini alacağı duyuruldu.

Bu gerçekleşen öpücük Noah ve Elle arasında romantik bir ilişki oluşmasını sağlar. Fakat ortada küçük bir sorun vardır. Noah, Elle’nin en yakın arkadaşının ağabeyidir ve ikisinin arkadaşlık kurallarına göre böyle bir şeyin olması kesinlikle yasaktır. Fazlasıyla çaresiz durumda olan Elle, ilk filmde bir seçim yapmak zorunda kalmıştı.

İkinci filmde ise; Elle hayatının aşkı olduğunu düşündüğü Noah ile harika bir yaz geçirmiştir. Noah üniversiteye başlayınca ilişkileri biraz çıkmaza girer, uzaktan ilişki yürütmenin zorluklarını yaşarlar.

Başa dön tuşu