The Haunting of Bly Manor Röportajları: Victoria Pedretti, Oliver Jackson-Cohen ve Henry Thomas

Takip Et:
The Haunting of Bly Manor Röportajları: Victoria Pedretti, Oliver Jackson-Cohen ve Henry Thomas
The Haunting of Bly Manor Röportajları: Victoria Pedretti, Oliver Jackson-Cohen ve Henry Thomas

Takımımızdan Zeynep Pınar Uçar, 9 Ekim’de Netflix’te izleyici ile buluşacak The Haunting of Bly Manor dizisinin oyuncularından Victoria Pedretti, Oliver Jackson-Cohen ve Henry Thomas ile diziye dair merak edilenleri konuştu.

Geçmişte hayaletli bir evde yaşayan Craine ailesinin uzun seneler sonra yine toplanmasıyla yaşanan fobi dolu vakaları anlatan ve alkışla karşılanan The Haunting of Hill House‘un 2. sezonu kalitesindeki The Haunting of Bly Manor, 9 Ekim’de Netflix‘te izleyici ile buluşacak.

Mike Flanagan liderliğinde hazırlanan The Haunting of Bly Manor, Henry James’in Turn of the Screw isimli basmakalıp romanından adapte edildi.
Dizi, izleyiciyi Bly Malikânesi ile buranın canlı ve ölü sakinlerinin hayatlarına davet ediyor.

The Haunting of Hill House’ta Nell ve Luke Crain kardeşler olarak izlediğimiz Victoria Pedretti ve Oliver Jackson-Cohen, Bly Manor’ın da başrollerini paylaşıyor. Dizide Victoria Pedretti, bu çocuklara bakmak üzere mürebbiye olarak eve gelen Dani Clayton’ı canlandıracak. Oliver Jackson-Cohen’i, Dani’nin yakın dostu Peter olarak izleyeceğiz.
Bu dört oyuncuya T’Nia MillerRahul Kohli, Alex Essoe, Amelia EveAmelie Smith, Benjamin Ainsworth, Calix Fraser, Jim Piddock ve Catherine Parker gibi adlar eşlik ediyor.

Victoria Pedretti, Oliver Jackson-Cohen ve Henry Thomas ile The Haunting of Bly Manor Üzerine

The Haunting of Bly Manor’da tertemiz karakterlerle izleyici karşısına çıkan Victoria Pedretti, Oliver Jackson-Cohen ve Henry Thomas, takımımızdan Zeynep Pınar Uçar’ın hakikatleştirdiği ziyarette diziye dair merak edilenler hakkında konuştu.

The Haunting of Hill House’ta yaşam verdiği Nell karakteri ile Bly Manor’da canlandırdığı Dani arasındaki farklardan söz eden Victoria Pedretti, Dani’nin geçmiş ilişkilerinin ve geride bıraktığı yaşamının hareketlerini nasıl etkilediğine dikkat çekti.

Oliver Jackson-Cohen, Mike Flanagan ile beraber karakterini şekillendirirken yalnızca bir makûs adamdan aşırısı olmasına itina gösterdiklerini açıklarken, Henry Thomas ise karakterinin motivasyonlarından bahsetti.

Zeynep Pınar Uçar’ın hakikatleştirdiği görüşmeyi buradan seyredebilirsiniz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da bak

 

FilmLoverss @filmloverss’in paylaştığı bir gönderi 6 Eki, 2020, 8:24öö PDT

.