Kültür ve Sanat

The Haunting of Bly Manor 2. sezonundan yeni posterler yayımlandı

Netflix orijinal yapımı olan ve “The Haunting of Hill House” adı ile başlayan fobi antolojisi, “The Haunting of Bly Manor” adı ile devam edecek. Yeni dizinin pandemi sebebi ile erteleneceği düşünülüyordu. Projenin yapımcısı Mike Flanagan, tasarlanan tarihte dizinin yayımlanacağını duyurmuştu. Bugün ise projeye ait yeni posterler, dizinin resmi sosyal medya hesabından paylaşıldı.

The Haunting of Bly Manor

“The Haunting of Bly Manor” mevzusu

Netflix imzası ile karşımıza çıkan dizinin her sezonu, “antolojik” bir kumpasta geliştiriliyor.
İki kardeşe bakmak ile misyonlu bir mürebbiyenin, davetli olduğu evde hayaletler bakmasıyla başlayacak olan ve her kısmı değişik bir senaryodan oluşacak yeni sezonda, Henry James’in “The Turn of the Screw” Vicdan Burgusu hikâyesi işlenecek.

the haunting of bly manor

Dizide Dani Clayton ismini taşıyan mürebbiyeyi; “Once Upon a Time… in Hollywood”, “Amazing Stories” ve “You”dan tanıdığımız Victoria Pedretti canlandırıyor.
sezon kısımlarında izleme fırsatı tespit etmiştik. İkili, yeni sezonda da başrolleri paylaşacak. Aynı biçimde ilk sezondan Henry Thomas ve Kate Siegel da yeni kısımlarda karşımıza çıkacak. Yeni sezonda yer alan değişik adlar; T’Nia Miller, Rahul Kohli, Amelia Eve, Amelie Smith, Benjamin Ainsworth ve Catherine Parker olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu