The Flash filmi ertelendi

Takip Et:
The Flash filmi ertelendi
The Flash filmi ertelendi

DC Comics çizgi romanlarından adapte edilen ve Ezra Miller‘ın başrolünde olduğu “The Flash” filmi, Koronavirüs salgını sebebi ile ertelendi.

Tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, pek çok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına neden oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen alıcı rakamına erişemiyor. Bu senenin en fazla beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” dahi gişedeki temenniyi karşılayamadı.
Ancak tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını sebebi ile çoğu zaman yapımda olduğu gibi The Flash de ertelendi. Şayet yeni bir ertelenme yaşanmazsa filmin 4 Kasım 2022 tarihinde vizyona girmesi tasarlanıyor.

the flash

“The Flash” hakkında bildiklerimiz

Film, daha önceki zamanlarda Batman haberiyle gündeme geldi.
Çizgi romanın birebir adapte etmesi olmayacak filmde; Superman, Batman, Wonder Woman ve Aquaman gibi karakterler de bulunacak.

2022 senesinde çıkacak film, tek bir zaman çizgisine odaklanmak yerine değişik paralel kâinatlara odaklanacak. Flash, seneler evvel can veren annesini kurtarmak için zamanda geriye dönecek ancak bunu yaparken yanlışlıkla paralel bir safhanın ortaya çıkmasına neden olacak. Bu âlemde dünyayı koruma misyonunu üstlenen ad ise Michael Keaton’ın Batman’i olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.