Kültür ve Sanat

The Empty Man fragmanı yayımlandı

Kısa bir müddet sonra izleyici ile buluşacak olan fobi-doğaüstü cinsindeki “The Empty Man” filmin fragmanı, dağıtımcı şirket 20th Century Fox’un resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

David Prior’ın rejisör koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda; Netflix’in “The Kissing Booth” serisinde boy gösteren Joel Courtney; “13 Hours” ve “Hightown” gibi yapımlarda bulunmuş James Badge Dale; “13 Reasons Why” ve “All American” yapımlarında yer alan Samantha Logan; en son Netflix’in “The Umbrella Academy” isimli dizisinde boy göstermiş ve “Sneaky Pete”, “Homeland” gibi yapımlarda bulunmuş Marin Ireland gibi adlar bulunuyor.
Gençlerin kaybolmaya devam etmesi ile beraber millet, The Empty Man olarak öğrenilen bir kent efsanesinin buna neden olduğunu düşünmeye başlar. Emekli bir polis, bu hikâyeleri inceler ve anlamlandırmaya çalışırken saklı bir grubu keşfeder. Emekli polis, keşfettiği bu grubun mistik bir varlığı çağırmaya çalıştığını keşfeder. Çok geçmeden kendi hayatı ve yakınlarının yaşamı büyük bir risk altına girer.

23 Ekim’de izleyici ile buluşacak olan filmin fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu