Kültür ve Sanat

The Crown 4. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

Netflix’in beğenilen dizisi The Crown’ın 4. sezonundan ilk fragman yayınlandı. The Crown 4. sezon, 15 Kasım’da izleyici ile buluşacak.

Kraliçe II. Elizabeth’in tahttaki senelerine ve Britanya monarşisini ayakta yakalamak için yaptıklarına odaklanan, Netflix dizisi The Crown‘ın 3. sezonunda, The Favourite‘taki etkileyici performansıyla Oscar kazanan Olivia Colman, Claire Foy’un yerini alıp Kraliçe II.
sezon, özellikle Olivia Colman’ın zaferli performansıyla çok konuşuldu. Colman dizideki performansıyla Altın Küre mükâfatının da sahibi oldu. Colman’ın Elizabeth rolüyle geri döneceği 4. sezon için bekleyiş sürerken, gelecek ay ekrana gelecek yeni sezondan ilk fragman yayınlandı.

Olivia Colman ile birlikte Prens Philip rolünde Tobias Menzies, Antony Armstrong-Jones rolünde Ben Daniels, Prenses Margaret rolünde Helena Bonham Carter ve Prens Charles rolünde Josh O’Connor, 4.
Sezon, 15 Kasım’da Netflix’te İzleyici ile Buluşacak

The Crown 4. Sezon

The X-Files dizisiyle tanınan, son olarak Sex Education’da izleyicilerin karşısına çıkan Gillian Anderson, The Crown’ın 4. sezonunda Demir Lady lakaplı daha önceki İngiltere Başbakanı Margaret Thatcher‘ı canlandırıyor.
sezon, Margaret Thatcher‘ın başkanlık dönemini, Prens Charles ve Prenses Diana’nın evlilik sürecini mercek altına alıyor.

The Crown 4. sezon, 15 Kasım‘da izleyici ile buluşacak. Dizinin yeni sezonundan yayınlanan ilk fragmanı aşağıda tespit edebilirsiniz.

Kaynak: Vanity Fair

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu