The Craft: Legacy fragmanı yayımlandı

Takip Et:
The Craft: Legacy fragmanı yayımlandı
The Craft: Legacy fragmanı yayımlandı

1996 senesinde izleyiciye sunulmuş olan “The Craft” filminin 24 sene sonra gelen “The Craft: Legacy” devam filminden ilk fragman yayımlandı. Devam filmi, ilk filmden bağımsız bir biçimde işlenecek. Filmin rejisör koltuğunda Zoe Lister Jones oturuyor. Aynı zamanda senaryoyu da Zoe Lister Jones kaleme alıyor.

the craft: legecay

Filmin başrollerinde; “El Royale’de Güç Zamanlar”, “Pasifik Savaşı: Başkaldırı”, “On The Basis of Sex ” gibi yapımlardan tanıdığımız Cailee Spaeny; “Selah And The Spades”, “Greenleaf”, “Share” gibi yapımlarda bulunmuş Lovie Simone; “Blockers”, “The Mustang”, “The Society” gibi yapımlarda karşımıza çıkan Gideon Adlon; “Blood” filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Michele Monoghan; “Pose”den tanıdığımız oyuncu Zoey Luna yer alıyor.

the craft legacy

“The Craft: Legacy” mevzusu

Hannah, okuduğu lisede dışlanan genç bir kızdır.
Zamanlarını beraber geçirmeye başlayan kızlar, yavaş yavaş cadılık üzerine sınamalarda bulunmaya başlar. Büyücülükle alakalı bir şeyler bilen genç kızlar için bu vaziyet başlarda yaşamlarının basitleşmesini sağlar. Keşfettikleri bu efor onlar için işe yarıyormuş gibi görünse de bir zaman sonra kendilerini beklenmedik bir kargaşanın içini çekilirken tespit ederler.

28 Ekim’de izleyici karşısına çıkacak filmin fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın

.