The Conjuring 3’ün detayları ortaya çıktı!

The Conjuring 3 filminin çekimlere başlayacağı tarih belli oldu...

Takip Et:
korku-seansı-3

Korku seansı yani The Conjuring serisinin yeni filminin çıkış detayları belli oldu. Serinin 3. filmi olacak olan The Conjuring 3’ün çekimlerinin 2019 yılının yaz aylarında yapılacağı açıklandı. The Conjuring filminin 3. filminde yönetmenlik koltuğunda bu kez Michael Chaves oturacak. Korku Seansı 3 filminin senaryosunu ise filmin serinin 2. filmi ve “Aquaman”, “The Walking Death”, “Kız ve Kurt” ve “Titanların Öfkesi” filmini kaleme alan David Leslie Johnson-McGoldrick üstleniyor.

2013 yılında ilk filmi ile gişeleri alt üst eden film 2016 yılında 2. filmi ile sinemaserverler ile buluşmuştu. The Conjuring filminin çekimlerine bu yılın yaz aylarında başlanacağı öğrenildi. Korku Seansı filminin ana konusu ise Ed ve Lorraine çiftinin başından geçen olayları konu ediniyor. Filmin senaristi yeni çıkacak olan 3. filmde “Kurtadam” karakterini düşündüğü öğrenildi. Ed ve Lorraine çiftinin yıllar önce başından geçen olayların yeniden filizlenmesiyle ortaya çıkacak olan korku dolu yaşantıyı ele alınacağı söyletiler arasında. Bill adındaki bir adamın çiftin evine gecenin bir yarısı gelerek yardım istemesiyle olayların başlayacağı ve şeytan çıkarma konusunda çifte yardımcı olacağı söyleniyor.

The Conjuring serisinin ilk filmi 2013 yılında ülkesi Amerika’da 137 milyon dolar hasılat ederek o zamanlarda bir çok rekor kırmıştı. Ülkemizde ise 172 bin kişi tarafından izlenmiş ve 1.8 milyon TL hasılat elde etmişti. Korku Seansı 2 filmi ise 2016 yılında vizyona girmiş ve Amerika’da 102 milyon dolar hasılat ederken ülkemizde 178 bin kişi tarafından izlenerek yaklaşık 2.1 milyon TL hasılat elde etmişti.