The Boys’un Spin-off Dizisi İçin Hazırlıklara Başlandı

Takip Et:
The Boys’un Spin-off Dizisi İçin Hazırlıklara Başlandı
The Boys’un Spin-off Dizisi İçin Hazırlıklara Başlandı

The Boys’un spin-off dizisi için hazırlıklara başlandı. The Boys’un senaryocularından Craig Rosenberg’in yazacağı spin-off dizisi, yalnızca süper eforlara sahip gençlerin gittiği bir üniversitede geçecek.

Geçen yıl Amazon Prime Video’da izleyici ile buluşan ve süper kahraman hikâyelerine getirdiği değişik bakışla senenin en iyi yeni dizileri arasına ismini yazdıran The Boys, 4 Eylül’de 2. sezonuyla ekranlara geri döndü.
sezonunda çok daha geniş bir izleyici kitlesine erişti. 2. sezonda izleyici rakamını neredeyse ikiye katlayan dizi, böylece Amazon Prime orijinalleri arasında açık ara doruğa yerleşti.

2. sezonun baktığı bu büyük alaka, bir zamandır gündemde olan spin-off dizisinin hazırlıklarının sürat kazanmasını sağladı. Amazon, spin-off dizisini süratlice yaşama geçirebilmek için düğmeye bastı.

The Boys’un Spin-off Dizisi, Süper Eforlara Sahip Gençlerin Gittiği Üniversitede Geçecek

The Boys'un Spin-off

The Boys dizisinin yaratıcısı olan Eric Kripke ve yürütücü yapımcı olarak dizinin yaşama geçirilmesine önayak olan Seth Rogen ve Evan Goldberg ikilisi, spin-off dizisinde de yürütücü yapımcı olarak yer alacak.
Vought International tarafından işletilen bu üniversitede kendilerini kanıtlayıp geleceğin süper “kahramanları” olmaya çalışan gençler, bunu yapmak için fiziksel, cinsel, ahlaki tüm sınırları denemekten geri kalmayacak.

The Boys cihanını daha da genişletecek olan diziyle alakalı yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Deadline

.