Kültür ve Sanat

The Boys Dizisinin Yaratıcısı Eric Kripke, Dizinin Beş Sezon Sürmesini Planlıyor

The Boys dizisinin yaratıcısı Eric Kripke, 2. sezonuyla büyük galibiyet yakalayan dizinin beş sezon sürmesini tasarladığını söyledi. 

Daha önceki yıl Amazon Prime Video’da izleyici ile buluşan ve süper kahraman hikâyelerine getirdiği değişik bakışla senenin en iyi yeni dizileri arasına ismini yazdıran The Boys, 4 Eylül’de 2. sezonuyla ekranlara geri döndü. Preacher’ın yazarlarından Garth Ennis ve Darick Robertson‘ın grafik romanından adapte edilen The Boys, 2.
sezonu başlamadan 3. sezon için Amazon’dan resmi onayı alan The Boys, alkışla karşılanan 2. sezonunu önceki günlerde tamamlarken, dizinin yaratıcıları şimdiden sonraki sezonlar için çalışmaya başladı. önceki günlerde ortaya çıkan bilgiler, 3. sezonun çekimlerine 1 Şubat 2021’de başlanacağını ortaya çıkardı.

Seth Rogen ve Evan Goldberg ile beraber The Boys dizisini yaratan , aynı zamanda ilk sezondan beri dizi mesulü showrunner olarak dizinin şekillendirilmesine önayak olan Eric Kripke, Twitter’da asıllaşan bir sual-yanıt sırasında diziye dair gelecek tasarıları hakkında konuştu.

The Boys İçin Bir de Spin-off Dizisi Hazırlanıyor

Yaratıcısı olduğu bir değişik dizi olan Supernatural için de ilk başta beş sezon tasarladığını, ancak günün sonunda dizinin 15 sezon sürdüğünü açıklayan Eric Kripke, bu surattan net bir yanıt vermek istemediğini, ancak kreatif olarak baktığında diziyi beş sezon olarak planladığını açıkladı.
Çünkü en az beş sezon sürmesi tasarlanan ana dizinin yanı sıra bir de spin-off dizisi hazırlanıyor. Bir üniversite dizisiyle The Hunger Games’in buluşması olarak belirlenen spin-off dizisi, süper eforlara sahip gençlere özel olarak kurulan üniversitede geçiyor. Vought International tarafından işletilen bu üniversitede kendilerini kanıtlayıp geleceğin süper “kahramanları” olmaya çalışan gençler, bunu yapmak için fiziksel, cinsel, ahlaki tüm sınırları denemekten geri kalmayacak.
sezonunun ne zaman ekrana geleceği şimdilik meçhullüğünü gözetiyor.

Kaynak: ScreenRant

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu