Kültür ve Sanat

The Boys 3. sezon ne zaman?

26 Temmuz 2019 tarihinde ilk sezonu yayımlanan “The Boys” dizisi, 2 Eylül 2020 tarihinde 2. sezonu ile izleyici karşısına çıktı. Yayımlanan ilk 3 kısmın ardından geri kalan kısımlar, 1 haftalık aralıklarla Amazon Prime Video kütüphanesindeki yerini aldı.

Dizinin daha 2. sezonu, izleyici ile buluşmadan 3. sezon onayını almıştı. Pek Çok birey tarafından pozitif tepki alan 2. sezon finalinin ardından uslardaki en büyük sual, 3. sezonun ne zaman olacağıydı.

the boys

“The Boys” 3.
Söylenenlere göre dizinin 3. sezon çekimleri, 1 Şubat 2021 tarihinde başlayacak.

Daha evvel “Supenatural” dizisinde yer almış 2 ehemmiyetli oyuncu olan Jeffrey Dean Morgan ve Jensen Ackles‘ın bulunacağı yeni sezonun, izleyici ile ne zaman buluşacağı öğrenilmiyor. Pandemi koşullarına göre süratli şekillenen 3. sezonun, 2021 senesinin sonlarında ya da 2022 senesinde yayımlanması bekleniyor.

the boys

“The Boys” mevzusu

Dizi; süper kahramanların, eforlarını iyiye kullanmak yerine makûsa kullandığı bir kâinatta geçiyor.
Bu grup, yozlaşmış süper kahramanları durdurmak için bir yolculuğa çıkar.

İlk sezonda hem bu takımının kurulma sürecini anlatan hem de Amerika’nın gözeticileri olarak bakılan süper kahraman grubu The Seven’ın reelinde ne kadar yozlaşmış olduğunu gösteren The Boys, 2. sezonda karşı karşıya gelen bu iki grubun hikâyesini anlatmaya devam ediyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu