The Boys 3. Sezon Çekimleri Şubat Ayında Başlayacak

Takip Et:
The Boys 3. Sezon Çekimleri Şubat Ayında Başlayacak
The Boys 3. Sezon Çekimleri Şubat Ayında Başlayacak

Bu hafta 2. sezonunu noktalayacak olan The Boys’un 3. sezonunun çekimlerine 1 Şubat’ta başlanması tasarlanıyor.

Geçtiğimiz sene Amazon Prime Video’da izleyici ile buluşan ve süper kahraman hikâyelerine getirdiği değişik bakışla senenin en iyi yeni dizileri arasına ismini yazdıran The Boys, 4 Eylül’de 2. sezonuyla ekranlara geri döndü. Preacher’ın yazarlarından Garth Ennis ve Darick Robertson‘ın grafik romanından adapte edilen The Boys, 2.
sezonu başlamadan 3. sezon için Amazon’dan resmi onayı alan The Boys, pandemi koşullarına karşın yeni sezonu için izleyicileri uzun zaman bekletmeyecek gibi görünüyor. 2. sezonu bitirdikten sonra zaman kaybetmeden 3. sezon için hazırlıklara başlayan The Boys takımı, 3. sezonun çekimlerine bir sonraki senenin ilk aylarında başlamayı tasarlıyor. Kanada’daki prodüksiyonları yakından takip eden iatse873 tarafından paylaşılan bilgilere göre The Boys’un 3.
Hikâyenin merkezinde ise, şan suratından yozlaşan ve dünyaya faydadan çok hasarları değen süper kahramanları hakimiyet altında yakalamak ve gerekirse ortadan kaldırmak için toplanan The Boys takımı yer alıyor.

The Boys 3. Sezon Bu Cihandaki Daha Önceki Kahramanları da Hikâyeye Dâhil Edecek

Jensen Ackles

3.
Daha önceki zamanlarda paylaşılan bilgiler, 15 sezondur rol aldığı Supernatural dizisiyle tanınan Jensen Ackles, dizinin 3. sezonunda rol alacağını ortaya çıkardı. Ackles, The Boys dizisinde, Captain America’dan izler taşıyan Soldier Boy karakterine yaşam verecek.

Ackles’ın hayat vereceği Soldier Boy karakteri, bu cihandaki ilk süper kahraman olarak tanınıyor. II. Dünya Savaşı’nda savaştıktan sonra üne kavuşan Soldier Boy, yıldız statüsüne erişen ilk süper kahraman olarak The Seven ve öteki süper kahramanların yıldız hâline gelmesinin önünü açıyor.

Öte yandan The Boys’un 3.
Şu gizemeler The Walking Dead dizisiyle isminden söz ettiren Jeffrey Dean Morgan, Supernatural’ın ilk sezonlarında, Jensen Ackles’ın yaşam verdiği Dean Winchester karakterinin babası olan John Winchester’ı canlandırmıştı.

Pandemi koşullarına karşın süratle şekillenmeye devam eden 3. sezonun ne zaman ekrana geleceği şimdilik meçhullüğünü gözetiyor.

.