The Batman ertelendi

Takip Et:
The Batman ertelendi
The Batman ertelendi

Robert Pattinson‘ın başrolünde olduğu, Matt Reeves imzalı “The Batman” filmi Koronavirüs salgını sebebiyle ertlenedi.

Tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, pek çok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına neden oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen alıcı rakamına erişemiyor. Bu senenin en fazla beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” dahi gişedeki temenniyi karşılayamadı.
Ancak tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını sebebi ile pek çok yapım gibi The Batman de ertelendi. Şayet yeni  bir ertelenme yaşanmazsa filmin 4 Mart 2022 tarihinde vizyona girmesi tasarlanıyor.

The Batman

The Batman mevzusu ve oyuncuları

Matt Reeves’in ifadesiyle “Karanlık bir Batman öyküsünü anlatacak.” ve aynı zamanda hoşlanılan kahramanın dedektif yanına odaklanacak olan The Batman’in, mevzusu hakkında öğrenilenler oldukça kısıtlı.
Ancak Batman karakterinin orijinal öyküsü olmayacak.

Robert Pattinson’ın başrolünü üstlendiği The Batman, etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor. Filmde Zoë Kravitz, Catwoman olarak karşımıza çıkacak. Batman çizgi romanlarının en ehemmiyetli makûs karakterleri arasında yer alan The Riddler’ı Paul Dano, bir öbür ikonik makûs karakter olan Penguin’i Colin Farrell, Komiser Gordon’ı Jeffrey Wright, Alfred’i Andy Serkis, Carmine Falcone’u ise John Turturro canlandırıyor.