Teoman: “Tükenmedim, sözlerim çarpıtıldı!”

Önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser veren Teomen, tükenmişlik sendromu yaşadığına dair çıkan haberlere sahneden yanıt verdi...

Takip Et:

Türk Rock müziğinin en çok dinlenen ve en çok takip edilen isimlerinden Teoman, önceki gece Bostancı Gösteri Merkezi‘nde konser verdi. Biletleri günler öncesinden tükenen konserde Teoman, eski ve son yıllarda çıkardığı birçok şarkısını seslendirdi. Ünlü rock’çı kendisini dinlemeye gelen hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Konseri boyunca hayranlarıyla yoğun ilgisi ile karşılanan Teoman, tükenmişlik hakkında açıklamalarına devam etti. Teoman, “Tükenmişlik haberleri uydurma. Gazetecilere açıklamalarım çarpıtıldı. Son senelerde çok çalıştığımı, bu sene yorgun olduğumu, 2020 yılını hafif geçireceğimi, yarı emekli gibi yaşayacağımı söyledim. Tükenmişlik sendromuna yakalandığıma, artık emekli olduğuma dair dramatik haberlerle karşılaştım. Aranızda üzülenler olmuş, konu öyle değil. Bu sene sadece normal konser tempomda devam etmeyeceğim, az-öz konserler vereceğim. Yani konserlerimi azaltacağım biraz.” şeklinde konuştu.