Teoman gönlünü ekip arkadaşına kaptırdı!

Uzun süredir hayatında kimse olmayan Teoman'ın kemancısı Melisa Uzunarslan ile aşk yaşamaya başladığı konuşuluyor. İkili, önceki akşam Cihangir'de bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı...

Takip Et:

Yaz boyunca konser takvimine devam eden Teoman’ın kalbi bir süredir boştu. Teoman’ın yalnızlığının konserlerinde de beraber sahne aldığı ekip arkadaşı Melisa Uzunarslan ile son bulduğu konuşuluyor. Sık sık birlikte görüntülenen ikili, önceki akşam Cihangir’de bir mekandaydı. Mekan çıkışı magazincileri karşısında gören Teoman bir an panikledi ve Uzunarslan’ı gerisinde bırakarak hızlı hızlı yürümeye başladı.

AŞK SORUSUNA CEVAP YOK!

Sonradan muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü rock’çı aşk iddiaları için “Özel hayatım hakkında konuşmuyorum” yanıtını verdi. İkili, daha sonra Teoman’ın Cihangir’de bulunan evine geçti.

ARALARINDA 17 YAŞ VAR

51 yaşındaki Teoman’ın kendisinden 17 yaş küçük müzisyen Melisa Uzunarslan’a ilk albümü olan ‘En Güzel Deli’yi çıkardığı dönemde yardımcı olduğu biliniyor. Uzunarslan, durumu  “Teoman tüm şarkılarımı baştan sona dinleyip yönlendirdi. Söz yazmamda etkisi büyük. Ama onun dışında albüme katkısı olmadı. Buna özellikle dikkat ettik” sözleriyle anlatmıştı.