Medya

Tek Yürek’in 2. bölümünde hataların bedeli ağır olacak!

TRT 1 ekranlarının heyecanla beklenen yeni dizisi “Tek Yürek” yeni bölümü ile 14 Şubat Perşembe günü izleyicileriyle buluşacak. Halit ve ailesi Kanada’dan Türkiye’ye gelmeyi istemiştir. Halit eşini kaybettikten sonra çocukları ile baba yadigarı İstanbul’da bulunan eve taşınmaya karar verirler. Kanada’da buz hokeyi koçluğu yapan Halit, takımında bulunan oyuncu ile yaşadığı sorunlar dolayısıyla kariyerinin sonuna gelir.

Yeni bölümde neler olacak?

Halit Yiğit’in kardeşi Osman’ın peşindeki kötü adamların gizemini çözmeye çalışırken, Sait’in gelmesiyle Halit ve Sait arasındaki sorun giderek büyüyecektir.. Üstelik Yiğit’in de olup bitenleri öğrenmesi ve Halit’in yanına gelmesiyle Sait’in planları suya düşecektir.

Yiğit ve ekibi buz hokeyinden uzaklaşmaya çalışırken, Başkan Murat profesyonellik lisanslarını almaları için vakitlerinin az kaldığını söyler. Bu durum Halit’i iyice çıkmaza sokacaktır. Halit hem iş hemde evdeki sorunlar ile uğraşırken beklenmedik bir şekilde biricik oğlu Rüzgar hastalanır. Babasına ulaşmaya çalışan Deniz, sonuç alamayınca Halit’in hoşnut olmadığı bir çözüm bulmaya başlar fakat bu durum oldukça başlarını beklenmedik bir şekilde belaya sokacaktır. Yiğit kavga sonrası geri dönüşü olmayacak bir hata yapar. Fakat hatanın bedeli çok ağır olacaktır. Yiğit, yaptıklarının bedelini ödemekten başka çıkarı yoktur. Halit aslında kimsenin aklına gelemeyeceği kadar fazla bilgiye sahiptir. Bu bilgiler olayları tersine çevirir.

“Tek Yürek” dizisi yeni bölümüyle her Perşembe Saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor.

 

Etiketler

Doğuhan Göyce

İletişim: doguhan@magazinn.com Istanbul Aydin Universitesi Radyo Televizyon Programciligi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı