Tatiana Maslany, She-Hulk oynayacağı iddialarını yalanladı

Takip Et:
Tatiana Maslany, She-Hulk oynayacağı iddialarını yalanladı
Tatiana Maslany, She-Hulk oynayacağı iddialarını yalanladı

Geçtiğimiz haftalarda, Disney Plus’ta yayımlanacak Marvel dizisi “She-Hulk”ın başrolünün açıklandığı ve başrolün de “Orphan Black” dizisinin yıldızı “Tatiana Maslany“nin olacağı haberleri ortaya çıkmıştı. Ancak ünlü oyuncu, bu dedikoduları reddetti. Birkaç gün evvel verdiği bir görüşmede Maslany, oyuncu kadrosuyla alakalı haberlerin bağlam dışına çıkarıldığını ve gerçeğinde böyle bir rolü almadığını şu sözlerle ifade etti:

“Bu gerçeğinde reel bir şey değil ve hakimiyetten çıkmış bir basın açıklaması gibi.”

Ancak bu defa ünlü oyuncunun, yakında çıkacak Disney+ dizisinde Bruce Banner’ın kuzeni olan “Jennifer Walters” rolünü üstleneceği belirtildi.
Ancak Mark Ruffalo, hem 2017 senesindeki Thor: Ragnarok’ta hem de geçen sene Avengers: Endgame’de beraber çalıştığı oyuncu için “Tessa Thompson zati Valkyrie ama çok iyi bir She-Hulk olurdu.” demişti.

Ancak bu oyuncunun da She-Hulk olarak karşımıza çıkması olanaksız gibi görünüyor. Zira Ruffalo’nun da belirttiği gibi zati Tessa Thompson’un, Marvel Sinematik Kâinatı’nde bir rolü bulunuyor.

She-Hulk

Dizi hakkında öğrenilen ayrıntılar

She-Hulk; Bruce Banner’ın başka bir deyişle Hulk’ın, Marvel Comics çizgi romanlarındaki kuzeni olan Jennifer Walters’ın hikâyesini mevzu alacak.
Karakter, ilk defa 1980 senesinde yayımlanan Savage She-Hulk çizgi roman serisini bakılmıştı.

Merakla beklenen dizi, Rick and Morty ve Silicon Valley gibi dizilere imza atan Jessica Gao tarafından kaleme alınıyor. Senaryo çalışmalarının bitirildiğini geçtiğimiz aylarda dinlemiştik. Dizinin çekimlerine ise yakında başlanması bekleniyor. Ayrıca dizide Marvel Sinematik Cihanı’nde Hulk’ı canlandıran Mark Ruffalo’yu olasılığımız da yüksek.

Disney+’ın gelecek Marvel dizilerinin arasında WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier, Loki, Moon Knight ve Nick Fury gibi pek çok proje de bulunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.