Tarkan’ın yeni şarkısı sınıfta kaldı!

Tarkan'ın yeni şarkısı "O Sevişmeler" yere çakıldı...

tarkan-o-sevismeler

Mega star Tarkan, geçtiğimiz ay yayınladığı “O Sevişmeler” adlı video klipli şarkısı sınıfta kaldı. Tarkan’ın Şubat ayında tüm dijital platformlarda yayınlanan yeni şarkısı “O Sevişmeler” beklentilerin çok çok gerisinde kalarak büyük bir çöküşe imza attı. Tarkan geçtiğimiz yaz aylarında Yolla isimli şarkısıyla uzun süre gündemden düşmemişti. Yolla şarkısı ülkemiz dışında da çok ilgi görmüştü. Youtube Türkiye’de günlerce trendlerden düşmeyen Yolla şuana kadar 311 milyon kez izlenmiş durumda.

Yolla isimli parçasının bir kaç ay sonrasında yayınladığı ve düğün, nişan, evlilik teklifi gibi özel organizasyonlarda çalınan şarkıların en başında gelen “Beni Çok Sev” şarkısı ile yeniden yükselişe geçen mega star, O Sevişmeler isimli şarkısıyla adeta çakıldı. Beni Çok Sev şarkısı da Youtube Türkiye’de 100 milyona yakın izlenme alırken yeni şarkısı O Sevişmeler 1 ayda sadece 1,5 milyon izlenme aldı. Tarkan’ın DMC etiketi ile Youtube NetD kanalında yayınlanan ve “10” isimli albümünde yer alan O Sevişmeler adlı şarkısı 4 Şubat 2019 tarihinde yayınlanmıştı.

Geçtiğimiz geçtiğimiz yıl sosyal medyadan paylaştığı video ile baba olduğunu açıklamış ve mega starın bu videosu uzun süre gündemde kalmıştı Temmuz 2018’de kızı Liya’yı kucağına alan Tarkan, kızının doğumundan sonraki yayınladığı 2 şarkıdan da kötü performans gelmişti. Mega Star geçtiğimiz aylarda bir kola markasının reklamında oynamış ve 2 milyon TL ücret almıştı. Tarkan, önümüzdeki aylarda yayınlayacağı yeni şarkısı ile eski günlerine geri dönebilecek mi merak konusu.