Müzik

Tarkan’ın bebeği Gülşen’e sürpriz oldu!

Gelecek yıl bir albüm çıkarması beklenen Gülşen, yoğun müzik çalışmaları sırasında bir yandan da konser vererek hayranları ile buluşmaya devam ediyor. Hemen hemen her konseri olduğu gibi önceki günde kuliste magazin muhabirlerini ağırlayarak kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Kıbrıs’ta yer alan bir otelde sahne alarak kutlayan ünlü popçu, birbirinden samimi açıklamalara imza attı.

MÜZİKALE YEŞİL IŞIK

Her zaman cesur sahne kıyafetleri ile adından söz ettirmeyi başaran Gülşen o gün beyaz, yerlere kadar uzanan bir elbise giymeyi tercih etmişti. Kendisine tahsis edilen otel odasında sahnesine hazırlanan güzel şarkıcı, konser alanına inerken otelde bulunan yabancı turistlerin kendisini gelin sandığını anlattı. Oyunculuğa sıcak bakmadığından bahseden Gülşen, oyunculuk yapmak isterse gerçek oyunculara haksızlık edeceğini düşündüğü için böyle bir isteği olmadığını söyledi. Bazı oyuncuların müzikallerde yer aldığının hatırlatılması üzerine ünlü popçu, içine sinen bir proje olursa bir müzikalde yer alabileceğini de ifade etti.

Eşi Ozan Çolakoğlu’nun yakın dostu Tarkan’ın yeniden baba olacağı haberleri hakkında da yorum yapan Gülşen, bu durumu çıkan haberler sonrası öğrendiğini ve Ozan Çolakoğlu’nun da 2’inci bebekten haberi olmadığını belirtti. Edis ile ortak bir şarkı çıkarmak için hazırlıklara devam ettiklerini söyleyen Gülşen, yeni şarkı için çok heyecanlı olduklarını dile getirerek şarkının iptal olduğu dedikodularına da cevap vermiş oldu.

2.5 yaşındaki oğlu Azur Benan’a kardeş yapmayı düşünmediklerini belirten Gülşen, minik oğullarını her bakımdan sağlıklı bir şekilde büyütmeyi hedeflediklerini söyledi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu