Tarkan’ın Avrupa turnesi başladı!

Tarkan, önceki gün Londra'da sahneye çıkarak Avrupa turnesine start verdi. Megastar binlerce gurbetçi hayranına unutulmaz bir akşam yaşattı...

Geçtiğimiz yıl kızı Liya’nın doğumu ile sahnelere ve müzik çalışmalarına ara veren Tarkan, bir döndü pir döndü. Aylar önce Rusya’da 10 konserlik bir turne düzenleyen Megastar, Türkiye’de ise 2017’den sonra bu yıl Harbiye Açıkhava’ya dönmüştü. 7 gün boyunca sahnede olan ve toplamda 9 milyon lira kazandığı konuşulan Tarkan, kendisini özleyen hayranlarına unutulmaz akşamlar yaşatmıştı. Toplamda yaklaşık 50 bin kişinin geldiği konserlerde iş ve sanat dünyasından birbirinden ünlü isimler de boy gösterdi. Son çıkardığı 10 albümünden ve eski şarkılarından oluşan bir repertuvarla sahneye çıkan Megastar, dansları ile de dikkat çekmişti.

TARKAN’I LONDRA’DA 5 BİN KİŞİ DİNLEDİ

Magazin gündeminden de bir süre düşmeyen konserler sonrası Avrupa turnesine çıkan Tarkan’ın ilk durağı Londra oldu. Son olarak 2009’da burada konser veren ünlü sanatçı, Londra’da yaşayan gurbetçi hayranları ile hasret giderdi. 5 kişilik konser alanının tıklım tıklım dolduğu görüldü. Tarkan hayranları, Megastar’ın bitmek bilmeyen enerjisi ve şarkılarıyla unutulmaz bir akşam yaşadı. 2 saat kadar sahnede kalan sanatçı, konser sonrası sosyal medya hesabından hayranlarına teşekkür etti. Tarkan’ın 7 konserlik Avrupa turnesinden 850 bin Euro yani yaklaşık 6 milyon lira alacağı konuşuluyordu.

Londra konserinden birkaç gün önce şehre giden Megastar, konser öncesi Londra sokaklarını gezerek enerji toplamıştı. Londra’nın ışıltılı sokaklarında özgürce hareket eden ünlü sanatçı o anları Instagram hesabından yayınlamıştı. Tarkan’ın videolarının sosyal medyada yayılmasının ardından ‘Tarkan, Londra’da özgürlüğünü ilan etti’ yorumları yapıldı.