Tarkan’ın 1 saati 1 milyon lira!

Yılbaşında Kıbrıs'ta sahne alacak olan Tarkan, 2020'ye servetine servet katarak girecek...

Kızı Liya’nın doğumu ile bir süre sahnelerden uzak kalan Tarkan, sahnelere geri döndüğünden beri milyonlarca lira kazandı. Türkiye’nin en çok kazanan starlarının başında gelen ünlü sanatçı, son dönemde konserleri kadar sahne ücretleriyle de çok konuşulmaya devam ediyor. Şu sıralar Avrupa turnesinde olan Tarkan’ın yılbaşı programı belli oldu. Yeni yıla Kıbrıs’ta bir otelde sahne alarak merhaba diyecek olan Tarkan, bunun karşılığında 2 milyon lira kazanacak. 2 saat sahnede kalması beklenen Megastar, sahnede kaldığı her dakika için 16 bin lira alacak.

2019’a girerken yılbaşını eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile geçirmek isteyen Tarkan, geçtiğimiz sahne almamıştı. 2019’da ailesi ile olan Megastar, Azerbaycan’dan gelen 1 milyon liralık teklifi de geri çevirmişti. 2018 yılına girerken ise Kıbrıs’ta bir otelde sahne alan Tarkan, tek gecede 1.3 milyon lira kazanmıştı.

TEK KONSERDEN 1 MİLYON LİRA KAZANIYOR

2 yıldır ara verdiği konserlere bu yıl Rusya’da verdiği 4 konserle start veren Tarkan, Rusya’nın 4 farklı şehrinde verdiği konserler için toplamda 4 milyon lira almıştı. 2017’de verdiği son konserden sonra Harbiye Açıkhava’da da sahne almayan ünlü sanatçı Harbiye’ye de bir döndü pir döndü. Açıkhava’da 7 gün boyunca kapalı gişe konser veren Tarkan, buradaki konserlerinden de toplamda 9 milyon lira kazandı. Geçtiğimiz günlerde Londra’dan başlayan Avrupa turnesine devam eden Tarkan, Avrupa’nın 8 farklı ülkesinde gerçekleşecek konserler için de 8 milyon alacak. Böylelikle Megastar birkaç ay içinde servetine servet katacak.