Tarkan’dan Harbiye çıkarması!

Megastar Tarkan, geçtiğimiz yıl kızı Liya Tevetoğlu'nun doğmasıyla zamanının çoğunu minik kızına ayırmış ve Harbiye Açıkhava sahnesinde konser vermemişti. Ünlü sanatçı bu yıl eylül ayında üç gün Harbiye sahnesinde olacak.

Tarkan, geçtiğimiz yıl Temmuz ayında kızı Liya’nın doğmasıyla birlikte baba olma heyecanı yaşamıştı. Eşi Pınar Tevetoğlu’nu hamileliğinde yalnız bırakmak istemeyen Megastar, hem hamilelik döneminde hem de kızı doğduktan sonra müzik çalışmalarına ara vermiş e konser maratonunu durdurmuştu.

EYLÜLDE TARKAN RÜZGARI

Bu yıl Rusya’da verdiği konserlerde sahnelere geri dönen Tarkan, eylül ayında üç gün Harbiye Açıkhava sahnesinde olacak. Şimdilik 20, 21 ve 23 Eylül’de Harbiye’de olacağı açıklanan Tarkan’ın konser gün sayısının artması bekleniyor.

AVRUPA TURNESİNDEN 850 BİN EURO KAZANACAK!

Öte yandan ünlü sanatçı ekim ayı itibariyle bir de Avrupa turnesine çıkacak. 10 şehirde konser vereceği öğrenilen Tarkan’ın bu turneden toplam 850 bin euro kazanacağı konuşuluyor. 27 kişilik ekibiyle Avrupa’nın altını üstüne getirecek olan Megastar, Londra, İsveç, Hollanda, Avusturya, İsviçre ve Almanya’ya gibi ülkelerde sahneye çıkacak.