Müzik

Tarkan yeni klibinin çıkış tarihini erteledi!

Ünlü sanatçı, Temmuz’un ikinci haftasında yepyeni bir çalışmayla hayranlarının karşısına çıkacaktı. Hatta, DMC’de bu konuyla ilgili ciddi bir hazırlık olduğu biliniyordu. Magazinn.com’un haberine göre; son dönemde rap müzikteki yükselişin yanı sıra, Youtube’da pop müzik kliplerinin oldukça az izlenmesi Tarkan’ı bu fikirden vazgeçirdi ve yeni klip başka bahara kaldı.

TÜRK POPUNU KURTARACAK ADAM KONUMUNDA OLMAK İSTEMEDİ! ÇÜNKÜ, ONUN DA SON KLİBİ İZLENMEDİ!

Yakışıklı sanatçı, “Pop müzik bitiyor mu?” tartışmalarının göbeğinde yeni bir klip çıkardığında bunun kariyeri için ciddi bir risk taşıyacağını ve herkesin popu kurtarmasını kendisinden bekleyeceği için yeni video klibini bu yaz çıkarmama kararı aldı. Tarkan, şimdiden biletleri tükenen Harbiye konserlerinin ardından sektörün durumuna göre yeni çalışmasıyla ilgili kararını verecek. Sanatçı, 2016’da “Cuppa” şarkısı beğenilmediği dönemde de albümünün çıkış tarihini 1 yıl ertelemiş ve daha sonra büyük ses getiren şarkılarla geri dönmüştü.

Rap müzikteki yükselişin yanı sıra, bu yaz Youtube’da yayına giren hiçbir pop klibi beklenen izlenme rakamlarına ulaşamadı. Tarkan’ın “O Sevişmeler” isimli son video klibi de 6 ayda sadece 1.9 Milyonluk izlenme rakamına ulaşabilmişti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı