Kültür ve Sanat

Tarkan ve Pınar Tevetoğlu Harbiye’de aşka geldi!

Temmuz 2018’de kızı Liya’nın doğmasıyla müzik çalışmaları ve konserlerine ara vermişti. Eşi Pınar Tevetoğlu’nu hamilelik döneminde de yalnız bırakmak istemeyen Tarkan, uzun süre hayranlarından uzak kalmıştı. Konserlerine geçtiğimiz aylarda Rusya’da start veren Megastar 2 yıl aradan sonra Harbiye Açıkhava’ya bir döndü pir döndü. Konser takvimi ilk açıklandığında 3 gün olarak belirmişti. Satışa çıkan konser biletleri ilk saatin içerisinde tükenince gün sayısı 6’ya çıkarılmıştı. Son olarak 1 gün daha eklenmiş ve Tarkan’ın toplamda 7 gün Harbiye’de konser vereceği duyurulmuştu.

Megastar, önceki akşam 5’inci konseri için Harbiye sahnesindeydi. İş ve sanat dünyasından birçok ismi konserlerinde ağırlayan ünlü sanatçının sahnesine geçtiğimiz günlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu-eşi Dilek İmamoğlu ve İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer-eşi Neptün Soyer de katılmıştı.

PINAR TEVETOĞLU GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Harbiye konserlerini ilk günden beri kuliste takip ettiği bilinen Tarkan’ın 2016 yılında evlendiği eşi Pınar Tevetoğlu, önceki akşam bir değişiklik yaparak Megastar’ı seyirciler arasında izledi. Tarkan konseri en önde izleyen eşinin gözlerinin içine bakarak ‘Beni Çok Sev’ şarkısını söyledi. Gözleri dolduğu görülen Pınar Tevetoğlu ve Tarkan’ın romantik anları büyük alkış aldı. Tarkan ve Pınar Tevetoğlu ‘Beni Çok Sev’ şarkısının klibinde birlikte yer almıştı.

Öte yandan dünkü 5.8 büyüklüğünde gerçekleşen deprem hakkında konuşan Tarkan, hayatın anlık olduğunu ifade ederek, ‘Anın tadını çıkarın” dedi. Ünlü sanatçının hayranları üzerinde kalp bulunan kağıtları tutarak harbiye’de görsel bir şölen yaşattı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu