Magazin

Tarkan, Pınar Tevetoğlu ve Liya’yı yanından ayırmıyor!

Türk popunun yıldız ismi Tarkan, bir yandan Avrupa turnesine devam ederken bir yandan yeni sahne anlaşmaları imzalıyor. Ünlü sanatçının yılbaşı programı geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Kıbrıs’ta bir otelde sahneye çıkacak olan Megastar’ın 2 saatlik sahnesi için 2 milyon lira alacağı öğrenilmişti. Geçtiğimiz yıl yılbaşında sahneye çıkmayıp ailesi ile yeni yılı kutlayan Tarkan, bu yıl da sahnede olsa da ailesini yanından ayırmayacak.

31 Aralık öncesi Tarkan eşi Pınar Tevetoğlu ve minik kızı Liya ile birlikte Almanya’dan Kıbrıs’a gidecek. Yılın büyük bir kısmını yurt dışında geçiren pop yıldızı, ailesi ve kızı Liya’nın 2 bakıcısıyla gideceği Kıbrıs’ta hem yeni yılı kutlayacak hem de bir süre tatil yapacak. Tarkan Kıbrıs planını şimdiden yaptı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu