Tarkan otele yerleşecek!

Eylül ayında Harbiye Açıkhava sahnesinde 6 konser verecek olan Tarkan, konserin olduğu hafta Harbiye'de bir otele yerleşeceği öğrenildi...

Takip Et:

Geçtiğimiz kız kızı Liya Tevetoğlu’nun doğmasıyla konser ve müzik çalışmalarına ara veren Tarkan, Harbiye Açıkhava sahnesinde de konser vermemişti. Bu sene Harbiye’ye dönen Megastar 20 Eylül’den itibaren 6 konser verecek. İlk olarak 3 gün sahnede olması planlanan ünlü sanatçının konser bileti birkaç saat içinde tükenince gün sayısı yoğun talepten 6’ya uzadı.

MEGASTAR İÇİN KRAL DAİRESİ HAZIRLANIYOR

Tarabya’da oturduğu bilinen Tarkan, konser zamanı provalar ve hazırlık için zaman kaybetmek istemedi ve  konser için Açıkhava’ya çok yakın bir otelde kalmaya karar verdi. 20-27 Eylül tarihleri arasında otelde kalacak olan Tarkan, eşi Pınar Tevetoğlu ve kızları Liya için kral dairesi hazırlanmaya başladı. Kral dairesinde Megastar’a özel, ışık geçirmeyen perde, yürüyüş bandı, masaj yatağı ve meditasyon köşesi olacağı öğrenildi.

TOPLAM 6 MİLYON LİRA KAZANACAK

Öte yandan Tarkan’ı canlı izlemek isteyenler, 6 günün tamamını doldurdu. Eylül ayı gelmeden biletler tükendi. 35 bin biletin satıldığı konser serisinin 10 güne çıkarılması bekleniyor. Tarkan’ın toplam kazancının 6 milyon lira olacağı da belirtildi.