Tarkan nereye kızı Liya oraya!

Birkaç gün sonra Harbiye Açıkhava'da konser verecek olan Tarkan'ın yurtdışı konserleri de dahil olmak üzere gittiği her yere eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya'yı götürfüğü öğrenildi...

Takip Et:

Türk popunun yıldız ismi Tarkan, 2016 yılında uzun süredir beraber olduğu Pınar Tevetoğlu ile hayatını birleştirmişti. Megastar, geçtiğimiz yıl yaz aylarında baba olma heyecanını yaşamıştı. Kızı Liya’nın dünyaya gelmesinin ardından müzik çalışmaları ve konserlerine ara veren Tarkan, geçtiğimiz aylarda Rusya’da 10 konser vermişti. Birkaç gün sonra Harbiye Açıkhava’da konser vermeye hazırlana Megastar, Harbiye sonrası da Avrupa turnesine çıkacak.

LİYA BEBEK DE TURNEYE ÇIKIYOR

Konser maratonuna yurtdışında start veren Tarkan’ın uzun süre eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya’dan ayrı kalmak istemiyor. Ünlü sanatçı yurtdışı konserleri de dahil olmak üzere her yere eşi Pınar Tevetoğlu ve 1 yaşındaki kızı Liya’yı götürüyor. Tarkan, Rusya’da verdiği konserlerde ülkenin önde gelen şehirlerini de gezmişti. Şehirlerin tarihi ve turistik yerlerini keşfeden Megastar, sosyal medyadan o anları paylaşmıştı. Sanatçı, eşi Pınar Tevetoğlu ile birlikte Moskova’dan bir kare yayınlamıştı.