Tarkan ‘Mekanın sahibi geri döndü’ dedirtti!

Megastar Tarkan, 2 yılın ardından Harbiye Açıkhava sahnesinde konser verdi. Ünlü sanatçı, kendisini sahnede görmeyi özleyen hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı...

Takip Et:

Türk Pop Müziği’nin yıldız ismi Tarkan, önceki akşam 6 gün sürecek Harbiye konserlerinin ilkini gerçekleştirdi. Son olarak 2017 yazında Harbiye’de sahne alan Megastar, Temmuz 2018’de kızı Liya’nın doğmasıyla birlikte zamanının çoğunu eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile birlikte geçirmeye başladı. Bu süreçte müzik çalışmaları ve konserlerine ara veren ünlü sanatçı, kızının 1 yaşına girmesinin ardından sahnelere hızlı bir dönüş yaptı.

Geçtiğimiz aylarda Rusya’da 10 farklı şehirde sahne alan Megastar, konser alanlarını hınca hınç dolduran kalabalıklara şarkıları ve dansları ile keyifli zamanlar yaşatmıştı. Türkiye’de sahne vermeye Harbiye ile start veren Tarkan’ın konser alanındaki takvimin 3 gün olduğu açıklanmıştı. Konser biletlerinin saatler içinde tükenmesi ile birlikte gün sayısı 6’ya çıkarılmıştı. Tarkan’ın Harbiye konserleri sonrası ekim ayı itibariyle Avrupa’nın 10 şehrinde sahne alacak.

TARKAN, LİYA İLE BİRLİKTE NAZARA İNANMAYA BAŞLADI

Konser öncesi Harbiye sahnesine yakın olan bir lüks otele yerleşen sanatçı, günler öncesinden form tutmaya ve hazırlık yapmaya başlamıştı. Megastar, kendisini heyecanla bekleyen hayranlarının karşısına ilk olarak dün akşam çıktı. Konserin ilk yarısında beyazlar içinde olan Tarkan’ı eşi Pınar Tevetoğlu’nun da pür dikkat izlediği görüldü. Tarkan’ın sahneye çıkmasıyla birlikte ‘mekanın sahibi geri döndü’ yorumları yapılmaya başladı.

Eski ve yeni birçok şarkısını seslendiren ve 3 saat kadar sahnede bulunan ünlü sanatçı, sahneden sevenleri ile sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Kendisini dinlemeye gelen ve yağmura rağmen merdivenleri dahi dolduran 7 bin kişiyi selamlayan Tarkan, babalığı hakkında da konuştu. Megastar, babalık duygusunun çok güzel olduğunu belirtirken kızı Liya’nın dünyaya gelmesinin ardından nazara inanmaya başladığını da söyledi. Tarkan, 3 yıllık eşi Pınar Tevetoğlu’nu sahneden övgüler yağdırarak onore etti.