Kültür ve Sanat

Tarkan, koronavirüs salgınında ne kadar zarar etti?

Gün geçtikçe hızla yayılmaya devam eden koronavirüs sebebiyle dünyanın hemen hemen her yerinde karantina yaşanıyor. Birçok ünlü isme de buluşan koronavirüs sebebiyle herkes ‘evde kal’ çağrısına uyuyor. Megastar virüs bu kadar yayılmadan eşi Pınar Tevetoğlu ve kızları Liya ile birlikte doğduğu kasaba olan Alzey’deki evine yerleşti. Kalabalıktan uzaklaşmak isteyen Tarkan, doğa içindeki evinde kendisini ve ailesini karantinaya aldı. Ailesiyle evde vakit geçiren ünlü sanatçı, koronavirüs nedeniyle dışarıya adımını atmıyor.

600 BİN LİRALIK TEKLİFİ REDDETTİ! 

Tarkan, bu süreçte 3 dev markadan sosyal medyada canlı yayın konseri yapmak için teklif aldı. Ünlü sanatçı 600 bin liralık teklifi geri çevirdi. Yıllardır gözlerden uzak yaşayan Tarkan, bu kuralı bozmadı. Ayrıca Tarkan, hayranları ile buluşabileceği bir proje için kolları sıvadı. Ünlü sanatçı, hem konser verip hem de hayranları ile sohbet etmeyi planlıyor.

Öte yandan koronavirüs salgınından dolayı Eylül ayına kadar tüm yurt içi ve yurt dışı konserlerini iptal eden Megastar‘ın zararının 5 milyon lirayı bulduğu öğrenildi.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu