Kültür ve Sanat

Tarkan, İmamoğlu ve Soyer’i konserinde ağırladı!

2 yıl aradan sonra Harbiye Açıkhava sahnesinde konser vermeye başlayan Tarkan, adeta Açıkhava’da fırtınalar estiriyor. Geçtiğimiz yıl kızı Liya’nın doğumuyla müzik çalışmalarına ara veren ve konserlerini de durduran Tarkan, bu yıl acısını çıkarıyor. 3 Gün olarak belirlenen Tarkan konserleri serisi daha sonra 6 güne çıkarılmıştı. Önceki gün Tarkan’ın 28 Eylül’de de Harbiye Açıkhava’da sahne alacağı açıklandı. Böylelikle Tarkan, Avrupa turuna çıkmadan önce 7 kez Harbiye’de sahneye çıkmış olacak.

TARKAN’DAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLARINA ÖVGÜ!

Önceki akşam dördüncü kez Harbiye sahnesinde olan Megastar’ı izlemeye gelenler arasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile eşi Neptün Soyer de vardı. Ünlü sanatçıyı en önde izleyen başkanlara, Tarkan sahneden övgüler yağdırdı. Tarkan’ın Ekrem İmamoğlu ve Tunç Soyer’den bahsettiği anlarda Açıkhava’da alkış tufanı koptu.

Tarkan’ın sahneden dostum diye hitap ettiği Soyer, İzmir’in Seferihisar ilçesinde belediye başkanlığı yaptığı dönemde Tarkan sosyal medya hesabı üzerinden başkana övgüler yağdırmış ve çalışmalarını beğeni ile takip ettiğini söylemişti. Tunç Soyer, Tarkan’ın kulisinde Ekrem İmamoğlu ve Megastar ile çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Ünlü sanatçının iki büyükşehir belediye başkanını ağırladığı anlarda yanında eşi Pınar Tevetoğlu da vardı.

3 gün daha Harbiye sahnesinde konser vermeye devam edecek olan Tarkan, günlük olarak yaklaşık 7 bin kişinin karşısına çıkıyor. Konserlerden toplam 8 milyon lira alacağı iddia edilen Megastar’ı canlı dinlemek isteyenler merdiven biletleri için bile 165 lira ödedi. Sanatçının konser biletleri satışa sunulduğu saatte bitti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu