Tarkan gönülleri fethetti!

Tarkan'ın Harbiye konserleri sırasında hayranı olan 22 yaşındaki down sendromlu Ceydanur Koç'u kulisinde ağırladığı ortaya çıktı...

Çocukluğundan beri Tarkan hayranı olan ve en çok istediği şeylerin başında Megastar’ın konserine gitmek olan 22 yaşındaki down sendromlu Ceydanur Koç’un hayali gerçek oldu. Tarkan’ın Harbiye Açıkhava konser biletlerinin satışa çıktığı saat içerisinde tükenmesiyle konsere bilet bulamayan Ceydanur’un babası İsa Koç, yetkililerden kızının hayalini gerçekleştirmek için yardım istemişti. Koç’un bu isteğine kayıtsız kalmayan Tarkan’ın ekibi aileyi Harbiye konserlerinin birine davet etti.

TARKAN’DAN DOWN SENDROMLU HAYRANINA JEST

Ceydanur Koç ve ailesi Harbiye’de gerçekleşen 7 günlük konser maratonunun bir gününde Harbiye Açıkhava’daydı. Konseri takip eden Ceydanur, Tarkan’ın jestiyle kulise alındı. Megastar Ceydanur ve ailesi ile yakından ilgilenerek sohbet etti. Ünlü sanatçı ve Ceydanur Koç o anlarda fotoğraf çekmeyi de ihmal etmedi. Genç kızı hayranı olduğu Megastar’a bol bol sarıldı. Tarkan bu hareketi ile hem Ceydanur’u hem de down sendromlu kızının hayali gerçekleştirmek için elinden geleni yapan baba İsa Koç’u mutluluğa boğdu.

2 yıl aradan sonra Harbiye Açıkhava sahnesinde konser veren Tarkan, hem performansı hem de konserlerine olan yoğun ilgi sebebiyle ‘Mekanın sahibi geri geldi’ yorumlarına sebep olmuştu. Hatta bazı tarkan’ın bazı hayranları, Hadise’nin başlattığı ‘Harbiye’de mekanın sahibi kim?’ tartışmasına atıfta bulunarak “Mekanın sahibi sensin!” şeklinde bağırmıştı. Tarkan ise bu sözlere sadece gülmekle yetinmişti. Konserlerde yaşanan ve katılımcılar günlerce konuşulmuş ve Megastar’ın 7 konserden toplam 9 milyon lira aldığı öğrenilmişti.