Tarkan da o akıma uydu!

Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkmaya hazırlanan Tarkan, dünyaca ünlü yıldızlar ve Türkiye'den de Şahan Gökbakar, Aslı Enver, Hande Erçel gibi ünlü isimlerin yaptığı ketojenik diyeti uygulamaya başladı...

Takip Et:

Geçtiğimi yıl kızı Liya’nın doğmasıyla müzik çalışmaları ve konserlerine ara veren Tarkan, zamanının çoğunu eşi Pınar Tevetoğlu ile kızı Liya ile geçiriyordu. 2018’de Harbiye’de de konser vermeyen Megastar, 1 senelik yokluğunu telafi etmek için hazırlıklara başladı. 20-27 Eylül tarihleri arasında 6 konser verecek olan ünlü sanatçının konser biletleri, satışa çıktığı gün saatler içinde tükenmişti.

15 GÜNDE 3.5 KİLO VERDİ

Konserin olduğu hafta Harbiye Açıkhava’ya yakın bir otelde kalacak olan Tarkan, dünyada birçok yıldızın tercih ettiği ketojenik diyeti uygulamaya başladı. 15 gündür diyette olan Tarkan, 3.5 kilo verdi. Şeker, karbonhidrat  ve un tüketmeyen Megastar, sebze ağırlıklı besleniyor. Ünlü sanatçı, protein ve faydalı yağları da yemeklerinden eksik ettirmiyor. Öte yandan popun yıldız ismi, günde birer saat olmak üzere 1 saat yürüyüş yapıyor, yüzüyor ve yoga ile ilgileniyor. Megastar’ın bu diyeti 3-4 ay daha uygulayıp istediği kiloya inmeyi düşündüğü konuşuluyor.

Türkiye’de ketojenik diyeti Şahan Gökbakar, Hande Erçel, Aslı Enver, Nesrin Cavadzade, Derya Bakkal gibi isimlerin uyguladığı biliniyor.