Magazin

Tarkan bu kez erkek babası olacak!

Uzun yıllardır baba olmak istediğini söyleyen Tarkan’dan Pınar Tevetoğlu ile evlenmesinin hemen ardından bebek haberi bekleniyordu. 2018 yılında kızı Liya’nın doğumu ile baba olan Tarkan, uzun süredir istediği hayaline de böylelikle kavuşmuş oldu. İkinci kez hamile olduğu bilinen Pınar Tevetoğlu ve Tarkan çiftinin ikinci bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. 2. Sayfa programının haberine göre; Tarkan’ın Liya’dan sonra bir de oğlu olacak. Megastar henüz ikinci kez baba olacağı haberleri hakkında bir açıklama yapmadı.

2016 yılında 5 yıllık ilişkilerini nikah masasına taşıyan Tarkan ve Pınar Tevetoğlu, Temmuz 2018’de Almanya’da kızları Liya’nın doğmasıyla anne-baba olma mutluluğunu tatmıştı. Tarkan, 1 yaşını geçen kızının yüzünü hala göstermedi. Ünlü sanatçı, sosyal medyadan kızının fotoğraflarını paylaşsa da yüzünün gözükmediği pozları seçmeye dikkat ediyor. Pınar Tevetoğlu’nun isi sosyal medya hesabı olmadığı biliniyor.

TARKAN, LİYA VE PINAR TEVETOĞLU’NU YANINDAN AYIRMIYOR! 

Öte yandan Tarkan, nereye gitse eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya’yı yanından ayırmıyor. Geçtiğimiz aylarda Rusya’da 10 konser veren Megastar, ülkeye eşi ve kızı ile birlikte gitmişti. 2 yıl aradan sonra Harbiye Açıkhava sahnesine çıkan Tarkan, 7 gün süren konser maratonunda da kızı ve eşinden çok ayrı kalmamak için konser alanına yakın bir otelde ailesi ile birlikte konaklamıştı. Harbiye’den sonra Avrupa turnesine çıkan Megastar, burada da kızı Liya ve eşi Pınar Tevetoğlu ile birlikteydi. Yılbaşında Kıbrıs’ta bulunan bir otelde sahneye çıkan Tarkan, ailesi de yanında götürmeyi ihmal etmedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı