Kültür ve Sanat

Tarkan, Avrupa’ya imzasını attı!

Geçtiğimiz yıl kızı Liya’nın doğumu ile sahnelere ve müzik çalışmalarına ara veren Tarkan, adeta geçen 2 yılın acısını çıkardı. Rusya’da verdiği konserlerle sahnelere dönen Megastar, ardından Harbiye Açıkhava sahnesinde 7 kez konser vermiş ve yaklaşık 50 bin hayranı ile hasret gidermişti. Harbiye sonrası bir Avrupa turnesine çıkan ünlü sanatçı, Londra ile başladığı turne kapsamında Mannheim, Stokholm, Amsterdam, Viyana, Zürih, Hannover ve Köln’de konser verdi.

Turne süresince her bir konserinde binlerce kişiyle bir araya gelen Tarkan, turnenin son durağında ise Köln’deki sevenleri ile buluştu. Almanya’nın en büyük şehirlerinden biri olan Köln’de sahne alan Tarkan, gece boyunca kendisini dinlemeye gelenlerle eski ve yeni birçok şarkısını seslendirdi. 10.000 seyircinin dev bir koro oluşturduğu bu konserde Tarkan, hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu