Müzik

‘Tanrı Misafiri’ni Ebru Gündeş’ten sonra Sezen Aksu yorumladı!

3 yıl önce sahneleri bıraktığını açıklayan Sezen Aksu, 2017 yılında Biraz Pop Biraz Sezen isimli albümünü çıkarmıştı. Hayranlarının sahnede görmeyi özlediği Minik Serçe, konser vermek istemese de müzik çalışmalarına devam ediyor. Her daim yaptığı şarkılar ile peşinden koşturan Aksu’nun yeni şarkıları da bir hayli rağbet görüyor. Aksu, genç popçulara şarkılarıyla destek olmaya devam ediyor.

FİKRET ŞENEŞ İÇİN STÜDYOYA GİRDİ


Sezen Aksu, 2015 yılında aramızdan ayrılan Türk Pop Müziği’nin ilk kadın söz yazarı unvanını elinde bulunduran Fikret Şeneş’in anısına hazırlanan projede yer alacak. Moko Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Kimler Geldi Kimler Geçti: Fikret Şeneş’ isimli albümde birbirinden ünlü sanatçılar bir araya gelecek. Sezen Aksu ise bu özel saygı albümünde Tanrı Misafir’i parçasını yorumladı. Daha önce Ebru Gündeş tarafından söylenen şarkı, Minik Serçe’nin yorumuyla farklı bir boyut kazandı.

ALBÜMDE YILDIZLAR GEÇİDİ

26 şarkının bulunduğu albümün 27 Eylül’de yayınlanması bekleniyor. Ayrıca bu özel albümde Sezen Aksu’nun yanı sıra, geçtiğimiz yıllarda barıştığı Yıldız Tilbe, Sıla, Yalın, Şevval Sam, Buray, Rafet El Roman, Rubato, Manga, Fatma Turgut ve Ali İhsan yer alıyor. Ünlü sanatçıların yanı sıra 4 genç ismin de olacağı duyuruldu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu