Tanner Buchanan, “He’s All That” kadrosuna katıldı

Takip Et:
Tanner Buchanan, “He’s All That” kadrosuna katıldı
Tanner Buchanan, “He’s All That” kadrosuna katıldı

Geçtiğimiz haftalarda aldığımız bilgilere göre “She’s All That” filmi, cinsiyet değiştirerek dizi oluyordu. “He’s All That” dizisinin başrolünde ise TikTok fenomeni Addison Rae bulunacaktı. Şimdi dizinin kadrosundaki yeni bir ad belirli oldu. Şu an Netflix’in Cobra Kai dizisinde bulunan Tanner Buchanan, 1999 yapımında Rachael Leigh Cook’un yaşam verdiği karakteri oynayacak.

“He’s All That” dizisinin rejisör koltuğunda; “Mean Girls”, “Freaky Friday” ve “Vampire Academy” gibi genç erişkin filmlerinin rejisörü Mark Waters oturacak.
Lee Fleming tarafından kaleme alınacak. Yeniden orijinal filmin yapımcıları Jennifer Gigbot ve Andrew Panay projede bulunacak.

Orijinal filmde Rachael Leigh Cook, klişeleşmiş olarak “çekici olmayan” kızı bir balo kraliçesine dönüştürerek kalıcı bir izlenim bıraktı. Şimdi ise dizinin oyuncu kadrosunda Cook’un bulunup bulunmayacağı merak mevzusu. Cook gibi kadrodaki değişik adlar da bilinmeyenliğini gözetiyor.

addison rae he's all that

“He’s All That” filminin mevzusu ne olacak?

Addison; Freddie Prinze Jr.’ın, Zackary Siler rolünü üstlenerek filmin orijinal vaka örgüsünü yine planlayacak.
Yeni hikâye, erkek dostu kendisini alay mevzusu yaptıktan sonra mektebin en ezik çocuğunu balo kralına dönüştürmeye çalışacak. Bu alan okumayı kabul ederek vakayı bir intikam öyküsüne çevirecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.