Magazin

Taner Ölmez’den romantik teklif!

Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterine hayat veren Taner Ölmez, oyunculuğa Kül ve Ateş dizisi ile başlamıştı. Kül ve Ateş’in ardından Medcezir dizisinde Mert karakterine hayat veren Taner Ölmez, Medcezir ile adını geniş kitlelere duyurmuştu. Son olarak Netflix’in ilk Türk yapımı dizisi Hakan Muhafız’da Burak karakterini canlandıran Ölmez’in yıldızı bu sezon yayın hayatına başlayan Mucize Doktor dizisinde canlandırdığı Ali Vefa karakteri ile parladı. Otizmli bir doktoru canlandıran ve oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Taner Ölmez’in özel hayatı da merak konusu olmuştu.

Bilindiği üzere Taner Ölmez, uzun süredir kendisi gibi oyuncu olan Ece Çeşmioğlu ile aşk yaşıyor. Yıllar önce yayınlanan İki Aile dizisinde Ceren karakterine hayat vererek adını duyuran Çeşmioğlu, Taner Ölmez ile yaşadığı ilişki ile çok konuşulan isimler arasına girmişti. İkilinin sosyal medya paylaşımları ilgi çekerken Taner Ölmez, her davette sevgilisi Ece Çeşmioğlu ile basının karşısına el ele çıkmaya başladı.


YAZA DÜĞÜN VAR! 

Uzun süredir birliktelik yaşayan Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu’nun, beraberliklerini nikah masasına taşımaya karar verdiği konuşuluyordu.Hatta Taner Ölmez’in Ece Çeşmioğlu’nu ailesinden istediği de iddialar arasındaydı. Dizilere verilen arayı fırsat bilen Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu, geçtiğimiz günlerde tatil için Belçika’nın Brugge şehrine gitti. Ünlü oyuncunun burada sevgilisi Ece Çeşmioğlu’na evlilik teklifi ettiği ve ‘Evet’ cevabı aldığı öğrenildi. Oyuncu çiftin bu yaz evlenmeyi planladıkları konuşuluyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu