Medya

Taner Ölmez ve ekip harika! Mucize Doktor birkaç saçmalık olmasa daha iyi olacak!

TelevizyonGazetesi.com /Ayrıntı – Perşembe akşamlarının beğenilen dizilerinden Mucize Hekim, alaka bakmayı ve ekranda galibiyetle yoluna devam etmeyi sürdürüyor. Taner Can Vermez ve tüm takım dostları ehemmiyetli bir iş başarmakta… Reytingleriyle olsun, öyküsüyle olsun, çekim niteliği ve oyunculuk performanslarıyla dizinin methedilecek çok yanı var.

Mucize Hekim ilk sezon o kadar çok sevilmişti ki, farkını hemen ortaya koymuş, izleyici de hakkını teslim etmişti.
Sanki birisi “haydi şimdi saçmalayalım” deyip esrarengiz sahneler yazıyor…

Mesela dizinin ikinci sezon başlangıcı çok absürttü. İzleyiciler aksiyonu bol, patlamalı, yaralanmalı, vakaların bitmediği diziler zati çoğu zaman kanalda bolca var. Oysa ki Mucize Hekim, naif ve reel yaşama yakın öyküsüyle çok beğenilmişti. Ayrıca otizimli bir ferdin ön tasarıya çıktığı yapım olması da zati ödünlü bir iş olduğunu gösteriyor.

İzleyiciler, 34.
Ferda ile Ali Vefa’nın inatlaşması, Ali’nin araba kullanmaya karar vermesi, yolda giderken bir adama çarpması ve bu bireyin de Nazlı’nın yaşamına büyük tesirleri olan babası çıkması…

Şimdi oldu mu diyenler çok… Zati dizi hakkındaki en büyük tenkitte bu cins sahneler… Çünkü izleyici naif ve değişik konusu ile zati diziyi sahiplendi. Zati ilk sezondaki galibiyetin altında da bu natürellik uyuyordu. Böyle absürt sahnelere hiç gerek yok ki…

Ancak dizinin ilk sezondaki naifliği yine yakaladığı ve izleyicileri de yeniden kendisine hayran bıraktığı bir dönem yaşanıyor.
Bunu bir biçimde anlatmak gerekli..

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu