Yaşam

Taner Ölmez evlilik hazırlıklarına başladı!

Oyunculuğa ilk adımını Kül ve Ateş dizisi ile atan Taner Ölmez, Medcezir dizisinde canlandırdığı Mert karakteri ile adını duyurmuştu. Son olarak Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan Muhafız’da Burak karakterine hayat veren ünlü oyuncunun yıldızı bu sezon yayın hayatına başlayan Mucize Doktor dizisinde canlandırdığı Ali Vefa karakteri ile parladı. Otizmli bir doktoru canlandıran ve oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Taner Ölmez’in özel hayatı da merak konusu olmuştu.

Bir anda en çok takip edilen ve özel hayatı merak konusu olan oyuncular arasında yer alamaya başlayan Taner Ölmez, uzun yıllardır kendisi gibi oyuncu olan Ece Çeşmioğlu ile aşk yaşıyor. Birliktelikleri sosyal medya paylaşımları ile ortaya çıkan ikili, davetlere el ele katılarak basına poz veriyor.

3 MİLYONLUK EVİN DEKORASYONU ECE’YE EMANET!

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Ece Çeşmioğlu ile evlenmeye karar verdiği ve sevgilisini ailesinden isteyeceği haberleri ile gündeme gelen Taner Ölmez, Bağdat Caddesi’nde bulunan lüks bir siteden ev aldı. Ünlü oyuncunun evlenince Çeşmioğlu ile yaşamayı planladığı ev için 3 milyon lira ödedi. Lüks sitede bulunan dairenin dekorasyonu ile Ece Çeşmioğlu’nun ilgilendiği öğrenildi.

Mucize Doktor’un başladığı dönemde bölüm başına 80 bin lira aldığı iddia edilen Taner Ölmez’in dizinin reytinglerinin yüksek gelmesi ile birlikte bölüm başı ücretinin artacağı konuşuluyordu. Taner Ölmez’in 13’üncü bölümden sonra daha fazla ücretle yeni bir anlaşmaya imza attığı düşünülüyor. Ölmez, diziden kazandığı parayı gayrimenkule yatırıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu